Doprava zdarma do Balíkovny za nákup od 1 500,00 kč
Bezpečné nakupování
Idosell security badge

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Termín končí po uplynutí 14 dnů ode dne uzavření smlouvy. Pro uplatnění vašeho práva na odstoupení od smlouvy nás musíte informovat na e-mail: info@naturawit.cz, o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy formou jasného prohlášení. Spotřebitel může použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však povinné. Chcete-li dodržet termín odstoupení od smlouvy, postačí zaslat informaci týkající se práva odstoupit od smlouvy před uplynutím lhůty. Formulář odstoupení od kupní smlouvy lze stáhnout zde: FORMULAR.

Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy:

  • v níž je předmětem tohoto ustanovení produkt, který podléhá rychlé zkáze nebo má krátkou trvanlivost;
  • v níž předmětem tohoto ustanovení je výrobek dodávaný v uzavřeném obalu, který po otevření obalu nelze z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů vrátit, pokud byl obal otevřen po dodání;
  • v níž předmětem tohoto ustanovení, které jsou po dodání z důvodu své povahy nerozlučně spjaty s jinými položkami;
  • smlouva uzavřenou prostřednictvím veřejné dražby;
  • o dodání digitálního obsahu, pokud nebyl dodán na hmotném nosiči a byl dodán s předchozím výslovným souhlasem spotřebitele před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a podnikatel před uzavřením smlouvy sdělil spotřebiteli, že v takovém případě nemá právo na odstoupení od smlouvy.

Účinky odstoupení od smlouvy.

V případě odstoupení od smlouvy na dálku se smlouva považuje za neplatnou. To, co strany poskytly, je vrácené zboží beze změny, pokud nebyla v rámci běžného řízení nutná změna. V případě odstoupení od smlouvy dle obchodních podmínek, vrátí prodávající peněžní prostředky s výjimkou dodatečných nákladů vyplývajících z vybraného způsobu doručení jiného než nejlevnějšího způsobu dodání, který nabízíme), a to nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o rozhodnutí uplatnit nárok na odstoupení od této smlouvy. Můžeme zadržet vrácení platby až do převzetí zboží nebo dokud nám neposkytne důkaz o jeho vrácení, v závislosti na tom, která událost nastane dříve v případě, kdy se smlouva týkala prodeje zboží. Pokud se smlouva týká nákupu zboží, zašlete nám ji prosím přes Česko poštu (kurýr nedoručuje na PO BOX) na adresu NATURAWIT PO BOX 16 Masarykovo nám. 43, 547 01 Náchod, info@naturawit.cz, nebo alternativně můžete zaslat přes Zasilkovniu na adresu: ID 22773 VINOTÉKA VINOFOL Polská 105, 547 01 Náchod, a to nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jste nás informovali o vašem odstoupení od této smlouvy. Termín je zachován jestli že zašlete položku zpět před uplynutím lhůty 14 dnů. Budete muset nést přímé náklady na vrácení zboží. Spotřebitel je zodpovědný za snížení hodnoty věcí vyplývajících z jejího použití způsobem, který přesahuje to, co je nezbytné. Formulář odstoupení od kupní smlouvy lze stáhnout zde:

Právo na odstoupení od smlouvy o poskytování služeb.

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodů ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zboží. Termín končí po uplynutí 14 dnů ode dne uzavření smlouvy. Pro uplatnění vašeho práva na odstoupení od smlouvy nás musíte informovat na e-mail: info@naturawit.cz, o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy formou jasného prohlášení. Spotřebitel může použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však povinné. Chcete-li dodržet termín odstoupení od smlouvy, postačí zaslat informaci týkající se práva odstoupit od smlouvy před uplynutím lhůty. Formulář odstoupení od smlouvy lze stáhnout zde: FORMULAR.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel